Pakiety Pobytowe

Rezerwacja pobytu

Rezerwacja pobytu w Pałacu Śródka jest prosta i dostosowana do Twoich preferencji. Oferujemy kilka wygodnych metod rezerwacji, abyś mógł wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Recepcja Pałacu

+48 784 913 214

Zapytania o termin

info@palac-srodka.pl

Prezent dla Rodziców
Pakiet majówkowy

Spędź z nami Majówkę

Majówka w Pałacu Śródka.

Zapraszamy Was do spędzenia majówki w krainie 100 jezior. Przygotowaliśmy 3 propozycje pobytowe*, które pozwolą Wam w pełni poznać uroki naszej okolicy i odprężyć się. Dodatkową atrakcją jest fakt, że w terminie 1-3 maja w naszej gminie odbywać się będzie XIV edycja Międzynarodowych Targów Tulipanów, na których będziecie mogli podziwiać te piękne kwiaty kwitnące na całych polach.

* Oferty dotyczą rezerwacji w okresie 1-9 maja.

Chwila dla Niej
Pakiet "Przyjaciółki Beauty Days"

Uwiecznij swoje piękno

Dla Kobiet przygotowaliśmy specjalny pakiet Beauty, jego nieodłącznym elementem jest: makijaż, stylizacja włosów oraz sesja fotograficzna upamiętniająca Twój pobyt i miłe wspomnienia. 

Relaks & Wypoczynek
Pakiet "to co między nami"

Niezapomniana randka

Oddajcie się magii romantycznego pobytu, gdzie miłość rozkwita. Doświadczcie wyjątkowych chwil podczas dwóch noclegów w pałacowych komnatach, relaksacyjnego masażu oraz kolacji przy świecach. Pozwólcie sobie na odrobinę luksusu i niezapomniane wspomnienia.

Prezent dla Rodziców
Pakiet "Tych lat nie odda nikt"

Prezent dla rodziców

Za trud wychowania, mądrość, dobroć i zrozumienie. Za miłość i wiarę w nasze możliwości. Za to, że zawsze możemy liczyć na pomoc, dobrą radę i wsparcie. Podaruj Rodzicom prezent, który da im odprężenie i piękne wspomnienia. 

Close
Close