Wesele & Ślub w Plenerze

Ekskluzywne Wesele w Wielkopolsce

Przepis na Wesele Idealne

Wasz wyjątkowy dzień, pełen niezapomnianych emocji i chwil, które na zawsze pozostaną w pamięci. Marzycie o weselu w scenerii rodem z bajki, w otoczeniu zieleni, gdzie elegancja łączy się z historią? Pałac Śródka, położony w urokliwym otoczeniu niedaleko Poznania, to miejsce stworzone do spełnienia tych marzeń.

Pałac Śródka to nie tylko zabytkowa architektura – to część 2 hektarowego Parku Krajobrazowego, liczącego około 100 lat, tworzącego romantyczne tło dla Waszego wielkiego dnia. Znajdziecie tu ekskluzywne wnętrza, które opowiadają historię minionych lat, a nasza wyśmienita kuchnia zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Całości dopełnia profesjonalna i dyskretna obsługa, gotowa spełnić każde życzenie.

Eleganckie wnętrza oferują możliwość dowolnej aranżacji, pozwalając na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, odzwierciedlającej osobisty styl i charakter Państwa Młodych. Od prestiżowych wesel, po tradycyjne i kameralne przyjęcia w stylu boho czy rustykalnym – w Pałacu Śródka każde wesele staje się wyjątkowe. 

Dostępne Sale
  • Wesele w Pałacu do 70 osób
  • Wesele w Pawilonie Parkowym do 130 osób
  • Wesele w Plenerze - Nieograniczone możliwości
Wolne Terminy na 2024/2025/2026

+48 784 913 214

Dlaczego My? Co nas wyróżnia? 

Doświadczenie, Profesjonalizm i Wysoka Jakość Usług.

Zajmujemy się organizacją wesel od 2012 roku. Nasz zespół systematycznie szkoli się, aby podnosić nasze kompetencje.

Wyśmienite Jedzenie z Wysokiej Jakości Produktów

Nasz Szef Kuchni przyrządza niesamowicie dobre dania. Używamy do tego wysokiej jakości produktów od lokalnych dostawców. Zawsze świeże i bogate w składniki odżywcze.

Szczera Chęć Realizacji Waszych Marzeń

Dokładnie słuchamy Waszych pomysłów, inspiracji i finalnie pomagamy wcielić je w życie a to wszystko w rodzinnej atmosferze.

Oficjalny Wpis do Rejestru Zabytków

Pałac jest zabytkiem, ale cały czas tętni życiem dzięki ponadczasowemu wyglądowi. Prestiżowe i eleganckie wnętrza.

Wszechobecna Natura

Stu letni park krajobrazowy, bogaty drzewostan, stawy, zaciszne uliczki, piękne widoki, zwierzęta. Majestatyczne serce krainy 100 jezior.

Pałac na Wyłączność & Rozsądne Ceny

Bez osób postronnych, pełna prywatność i bezpieczeństwo gości. Otrzymując od nas wycenę, masz pewność, że kalkulacja była przeprowadzona rzetelnie, bez ukrywania kosztów.

NIEZAPOMNIANY ŚLUB W PLENERZE

Choć nie wywodzą się z naszej polskiej tradycji, śluby w plenerze w ostatnich latach zyskały ogromną popularność. Są niepowtarzalne i wyjątkowe, a zorganizowane w pięknych i nietypowych miejscach na długo zapadają w pamięci Nowożeńców i ich gości. Takie właśnie miejsca znajdziecie Państwo u nas.

Close
Close