Since 1861

Pałac Śródka

Witamy w Pałacu Śródka

Miejscu, które przyciąga swoją niezwykłą historią i niebanalnym charakterem.

Nasz pałac to więcej niż tylko budynek; to autentyczna przestrzeń, w której można doświadczyć unikalnej symbiozy przeszłości z teraźniejszością. Otoczony przepięknym parkiem krajobrazowym, dodaje uroku do każdej Twojej wizyty i możliwość wyciszenia. 

Historia, która jest kontynuowana

Wysoka jakość i autentyczność

Kiedy pracowaliśmy nad odnowieniem pałacu, naszym głównym celem było zachowanie jego oryginalnego ducha, jednocześnie dodając elementy, które zapewnią komfort i wygodę. Stworzyliśmy miejsce, które jest zarówno klimatyczne, jak i kameralne, idealne do odpoczynku i relaksu w wyjątkowym otoczeniu.

W Pałacu Śródka, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze wnętrza tworzą atmosferę, która jest zarazem luksusowa i przytulna. Z okien pałacu roztacza się widok na piękną, zieloną okolicę, dając poczucie bliskości z naturą.

Gwarantujemy, że

u nas poczujecie się dobrze, po prostu.

Co nas wyróżnia? Pałac Śródka to miejsce prowadzone z pasją w rodzinnej atmosferze. Nie idziemy na kompromisy w kwestii jakości i uczciwości. Dbamy o to, by każdy, kto nas odwiedza, czuł się wyjątkowo i mile widziany. Nasza ciepła atmosfera i indywidualne podejście do gości sprawiają, że Pałac Śródka to nie tylko miejsce na mapie – to doświadczenie, które pozostaje w pamięci na długo.

Serdecznie zapraszamy do odkrywania uroku Pałacu Śródka, gdzie historia łączy się z komfortem, a piękno przyrody dopełnia wrażenia wyjątkowego pobytu. 

Noclegi Butikowe
Prywatna Łazienka
Parking
Wifi & Internet
Śniadanie do Pokoju
Sauna Fińska
Masaże
Restauracja
Rekreacja
Komnata Gier

Spędź miło i komfortowo czas w naszym Pałacu

0
Miejsc noclegowych
0
Eventy do 150 osób.
0
Jeziora
0 h
100 letniego parku
Komfortowe i Dopasowane Do Twoich potrzeb

Serwis & Usługi

Restauracja

Kulinarne Doświadczenia

Wellness & Rekracja

Spa. Sauna. Masaże

Uroczystości

Wesele. Komunia. rocznice

Agroturystyka

Zwierzęta. stawy. park

Close
Close