Biznes

Miejsce Spoktań dla b2b

Spotkania firmowe i integracyjne

Znakomita lokalizacja – 64 km od Poznania, położenie wśród lasów i bogatej przyrody, 2-hektarowy park krajobrazowy, komfortowe pokoje i apartamenty, a także bogate zaplecze atrakcji sprawiają, że Pałac Śródka  to idealne miejsce dla organizacji konferencji, szkoleń, bankietów i integracji. 

Nowoczesny rodzaj konferencji

Konferencje & Szkolenia

Doskonale rozumiemy, że świat idzie do przodu, dlatego nasi Goście firmowi, mogą zorganizować klasyczną konferencją z opcją włączenia streamingu Online. 

W czasach gdy podróżowanie może być utrudnione, taka opcja daje mozliwość  zaproszenia wiekszej liczby uczestników, nawet z odległych zakątków świata. Pozwala wziąc udział w konferencji nieograniczonej liczbie osób. Minimalizuje też ryzyko odwołania konferencji oraz pozwala obniżyć koszty związane z logistyką uczestników.

Spotkania realizujemy w oparciu o najnowsze technologie!

Przestrzeń Biznesowa

Nasza sala konferencyjna

Szanowni Państwo, hotel Pałac Śródka posiada 1 salę konferencyjną o łącznej powierczhni około 110 m2.

Sala posiada dostęp do światła dziennego, klimatyzację oraz są wyposażone w sprzęt techniczny (rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie).

Nasz zespół stara się zapewnić najwyższą jakość organizacji spotkania oraz obsługi. Organizujmy spotkania oraz wydarzenia od 2 do 30 osób – konferencje, sympozja, narady, integracje, szkolenia, kursy.

Ważne Wydarzenia z Życia Firmy

Integracje i Pikniki

Spotkania pracownicze i imprezy integracyjne to niezwykle ważny element w życiu firmy. Między pracownikami nawiązuje się więź, która wpływa na jakość i wydajność pracy w codziennym życiu zawodowym. 2-hektarowy, zabytkowy park, w połączeniu z naszą bogatą ofertą sprawia, że Hotel Pałac Śródka jest idealnym miejscem na organizację imprez plenerowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, własna infrastruktura oraz zaplecze gastronomiczne zagwarantują Państwu konkurencyjne ceny i wysoką jakość naszych usług.

Przestrzeń Biznesowa

Bankiety i Przyjęcia

Eleganckie pałacowe wnętrza stanowią piękną scenografię dla różnego rodzaju bankietów i przyjęć firmowych oraz prywatnych. Poza tym mogą być z powodzeniem zaaranżowane jako miejsce ekspozycji nowych produktów i wystaw.
 Sala bankietowa w pawilonie pomieści do 130 osób. 

W sezonie letnim, uczestnicy spotkań mają do swojej dyspozycji teren zielony znajdujący się na 2 ha 100 letniego parku krajobrazowego.

Zobacz także

Co oferuje Pałac w Śródce w komplecie do komfortowego noclegu w naszych stylowych komnatach. 

Restauracja

Kulinarne Doświadczenia

Wellness & Rekracja

Spa. Sauna. Masaże

Uroczystości

Wesele. Komunia. rocznice

Okolica

Zwierzęta. stawy. park

Hotel Butikowy
Prywatna Łazienka
Pralnia
Parking
Wifi & Internet
Śniadanie do Pokoju
Sauna Fińska
Masaże
Wellness
Restauracja
Rekreacja
Komnata Gier
Close
Close