Śródka 6, 64-412 Chrzypsko Wielkie +48 784 913 214

Organizacja wesel i imprez oklicznościowych

Dzień dobry.

Jeśli odwiedzasz tę stronę to najprawdopodobniej poszukujesz miejsca do organizacji swojego wesela lub innej uroczystości. Wspaniale!
Z radością i pełnym zaangażowaniem zrobimy wszystko by każda uroczystość mająca miejsce w naszym Pałacu była wyjątkowa i niezapomniana. Zadbamy o każdy szczegół. Od dekoracji po wspaniałe jedzenie. Masz swoją wizję menu oraz dekoracji? Zrealizujemy ją z przyjemnością. Chcesz zorganizować wesele lub inną imprezę okolicznościową, ale nie masz czasu by zaplanować wszystko ze szczegółami lub brakuje Ci pomysłu? Nie ma problemu. Podzielimy się naszym doświadczeniem i zaproponujemy rozwiązania idealne dla Ciebie.

Nie jesteśmy w stanie przedstawić wszystkich możliwości na stronie, ponieważ są one nieograniczone.
Zapraszamy więc do Pałacu na spotkanie w celu omówienia szczegółów, abyśmy mogli dopasować ofertę do Twoich wymagań. Nasze usługi są „szyte na miarę” Twoich oczekiwań, więc skontaktuj się z nami i opowiedz o swojej wymarzonej uroczystości.

Nasze atuty? Profesjonalizm, pełna elastyczność, miła atmosfera i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta. To jeśli chodzi o kwestie organizacyjne. Po za tym stary, autentyczny Pałac, zieleń, stawy i jeziora znajdujące się w bezpośredniej bliskości obiektów oraz ogromna otwarta przestrzeń pozwalająca gościom na dużą swobodę w sposobie spędzania czasu podczas uroczystości.